5 dôvodov, prečo potrebujete dobrú webovú stránku?

Ako na podnikanie Marketing

Rovnako ako mnoho iných majiteľov malých firiem si môžete myslieť, že vaša firma úžitok z webu mať nebude. Alebo si možno myslíte, že pretože nikdy nepoužívate počítač, vaši potenciálni zákazníci ho nepotrebujú tiež. To všetko sú mylné predstavy. Nižšie je uvedených 5 dôvodov, prečo vaša spoločnosť potrebuje profesionálny web, bez ohľadu na veľkosť a typ produkcie vašej firmy.

5 dôvodov, prečo potrebujete dobrú webovú stránku?
5 dôvodov, prečo potrebujete dobrú webovú stránku? (Foto: unsplash.com)

1. Dostupnosť

Veľa ľudí prehliada web večer, keď je väčšina firiem zatvorená, čo je pre majiteľov firemných stránok alebo e-shopov veľmi dobrá správa. Takáto stránka vám umožní, aby bola vaša firma alebo organizácia otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Niekedy to možno znamená, že pracujete aj počas víkendov a cez sviatky, ale pokiaľ to prinesie zisk, určite sa vám to vyplatí.

2. Konkurencia

Ak sa rozhodnete, že web je pre vás zbytočný, vaša konkurencia, ktorá na ňom už dávno je, bude mať z toho len prospech, čo je ale vaša škoda. S rýchlym a kvalitným vytvorením web stránky od profesionálov to však môžete zmeniť!

3. Vyhľadávanie

Ľudia viac ako kedykoľvek predtým vyhľadávajú na internete tradičné spôsoby zisťovania informácií, najmä pomocou mobilných zariadení. A práve preto by im malo byť po ruke aj vaše podnikanie. Dnes je to pre podnikateľov nevyhnutnosť a samozrejmá vec, mať vlastný web, na ktorom človek získa potrebné informácie.

4. Zvýšenie príjmov

Podľa štatistík majú malé podniky, ktoré majú vlastné zastúpenie v sieti, o 39 % vyšší príjem ako organizácie, ktoré nemajú svoje vlastné webové stránky. Takže opäť dobrý dôvod na ich založenie.

5. Úspora času

Poskytovanie informácií zákazníkom si vyžaduje z vašej strany čas, či už telefonicky, osobne, v brožúre alebo v e-mailoch. S online katalógom im však môžete poskytnúť množstvo informácií o svojich produktoch a službách, bez vašej osobnej účasti. Po spustení bude stránka k dispozícii vašim zákazníkom takmer nonstop, čo vám ušetrí čas. A čas sú predsa peniaze!

Text:PR