Takmer 10-tisíc akceptačných miest. Prečo zaviesť do firmy kartu UpDéjenuer?

Manažment

Spoločný obed s kolegami je prínosom ako pre zamestnancov, tak i pre samotné firmy. Pracovníci ocenia zmenu prostredia, v uvoľnenej atmosfére s ďalšími členmi tímu môžu prebrať témy, na ktoré nemajú na pracovisku priestor, oddýchnu si a zároveň absolvujú istú formu psychohygieny. Z toho ťažia tiež zamestnávatelia. Môžeme hovoriť, že spoločné obedy sú kratšou formou neformálneho teambuildingu, ktorý prehĺbi spoluprácu, utuží vzťahy a tiež vedie k vyššej produktivite. Jedným z nástrojov, vďaka ktorému sú spoločné obedy dennou súčasťou, sú aj stravné lístky.

Rozdiel medzi stravovacou kartou UpDéjenuer a platobnou kartou

Spoločnosť Up Déjeuner pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1995. Za ten čas sa stala lídrom v oblasti poskytovania stravných lístkov, ale tiež prinášania nových riešení. Jedným z nich je aj stravovacia karta UpDéjenuer, ktorá v elektronickej podobe nahrádza stravné lístky. Ako funguje?

Vyzerá i pracuje na rovnakom princípe ako štandardná platobná karta. Hlavným rozdielom je, že kartou UpDéjenuer zaplatí používateľ iba za stravu či nealkoholické nápoje. A to vo viac ako 9 500 podnikoch, reštauráciách, jedálňach alebo bistrách na Slovensku. Používatelia však kartou zaplatia tiež v potravinách či obchodných reťazcoch.

Takmer 10-tisíc akceptačných miest. Prečo zaviesť do firmy kartu UpDéjenuer?
(zdroj: komerčný článok)

Ako funguje stravovacia kartu UpDéjenuer

Stravovacou kartou UpDéjenuer používateľ zaplatí aj bezkontaktne – od 1 centa do 50 €. Ak platí vyššiu sumu, jednoducho zadá svoj PIN kód. Aká je maximálna možná suma platby? Tá je limitovaná iba zostatkom kreditov na účte. Zostatok spoločne s históriou transakcií si používateľ pozrie v prehľadnom online rozhraní – či už v mobilnej aplikácii, alebo vo svojom internetovom prehliadači.

Platby kartou UpDéjenuer sú obmedzené iba na jedlo, potraviny a nealkoholické nápoje, avšak v širokej sieti od supermarketov, reštaurácií, hotelov, penziónov až po „táckarne“ či bistrá. Výhodou je tiež možnosť prepojenia karty so smartfónom pomocou NFC technológie. Používateľ si stravovaciu kartu jednoducho pridá do svojho telefónu a v akceptačnom mieste zaplatí bezkontaktne pomocou priloženia smartfónu (zatiaľ len s operačným systémom Android) k terminálu.

Obojstranné výhody

Používatelia stravovacej karty UpDéjenuer ocenia širokú sieť akceptačných miest – zaplatia ňou vo viac ako 9 500 reštauráciách, jedálňach, supermarketoch či obchodoch. Vďaka prepojeniu prostredníctvom NFC technológie so smartfónom majú kartu vždy pri sebe, aj keď si ju fyzicky zabudnú v kabáte či aute. Karta je odolná, a tak sa nemusia obávať toho, že sa im poškodí ako papierový stravný lístok. Up sieť neustále rozširuje sieť akceptačných miest. Používatelia stravovacej karty UpDéjeuner získajú ďalšie finančné výhody, špeciálne zľavy vďaka ktorým môžu pri nákupoch ušetriť viac ako 60 eur mesačne.

Stravovacia karta UpDéjenuer prináša benefity tiež zamestnávateľom. Okrem výrazne jednoduchšej administratívy odpadá fyzická distribúcia gastrolístkov – kredity doplnia svojim zamestnancom na účet online. Pri objednávke karty si zamestnávatelia môžu zvoliť potlač karty svojím logom či menom zamestnanca. Podľa novely Zákona o dani z príjmu môžu tento rok prispieť zamestnancom sumou vo výške 500 €, ktorá je oslobodená od daní a odvodov. Keďže ide o nepeňažné plnenie, nemôže sa vyplácať formou finančného príspevku, ale umožňuje to práve aj stravovacia karta UpDéjeuner.

Byť členom Klubu Up sa oplatí, pretože prináša finančnú úsporu pre celú rodinu. Klub Up neustále rozširujeme, a preto sa oplatí pravidelne sledovať, čo máme pre vás nové. Členom Klub Up sa stávate automaticky, keď využívate jedálne poukážky alebo kartu UpDéjeuner.

Takmer 10-tisíc akceptačných miest. Prečo zaviesť do firmy kartu UpDéjenuer
(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok