Takto vyzerá výhodné riešenie pre vaše podnikanie

Ako na podnikanie Dane a financie

V procese podnikania musí každý naplniť mnoho zákonných povinností. Jednou z nich je aj potreba reálnej adresy pre vašu firmu. Bez takejto adresy nie je možné vykonať zápis do obchodného či živnostenského registra. Poradíme vám ako rýchlo a výhodne tento problém vyriešiť.

Takto vyzerá výhodné riešenie pre vaše podnikanie
Takto vyzerá výhodné riešenie pre vaše podnikanie (Foto: unsplash.com)

Virtuálna kancelária na najlepšom mieste

Prenájmom virtuálnej kancelárie získate možnosť získať reálnu adresu sídla firmy na lukratívnej a dôveryhodnej adrese. Virtuálne kancelárie sa prenajímajú v nových budovách, v centre mesta či v kancelárskych budovách. Prenájmom získate riadne označenie sídla spoločnosti.

Virtuálna kancelária v sebe spája aj ďalšie výhody. Oproti prenájmu vlastných kancelárskych priestorov je niekoľkonásobne lacnejšia. Ušetríte na samotnom poplatku za prenájom a tiež na výdavkoch na prevádzku kancelárie. Odpadnú vám teda náklady na vykurovanie, elektrinu, vodu a internet ako aj mzdové náklady na administratívnych pracovníkov.

Služby virtuálnej kancelárie

Virtuálna kancelária zabezpečí tiež príjem vašej pošty. O došlých poštových zásielkach budete informovaní emailom, telefonicky alebo SMS správami. Prenájmom virtuálnej kancelárie získate možnosť prenájmu plne vybavenej zasadacej miestnosti pre vaše obchodné stretnutia. Obchodné stretnutia v priestoroch kancelárie pôsobia na klientov dôveryhodnejšie než stretnutia v kaviarni či inom verejnom mieste.

Prenájom sídla

Prenájom virtuálneho sídla je výhodným riešením pre začínajúcich podnikateľov, pri založení spoločnosti alebo existujúce firmy, ktoré pre svoju prevádzku nepotrebujú vlastné kancelárske priestory.

Virtuálne sídlo a služby, ktoré poskytuje, ušetrí váš čas na drobné administratívne činnosti. Prenájmom virtuálneho sídla získate okrem adresy pre vaše podnikanie aj praktické doplnkové služby. Patrí sem preberanie pošty, skenovanie alebo posielanie na dohodnutú adresu. Môžete si objednať tiež faxové alebo telefonické služby.

Text: PR