Ako môžete získať lukratívnu adresu pre vašu firmu

Ako na podnikanie Legislatíva

Podnikanie nie je len o dobrom podnikateľskom nápade. Od nápadu po úspech na trhu je potrebné prejsť dlhú cestu. Jej súčasťou je aj zabezpečenie adresy pre vašu firmu alebo živnosť. Poradíme vám jednoduchý spôsob, ako vyriešiť práve tento bod.

Ako môžete získať lukratívnu adresu pre vašu firmu
Ako môžete získať lukratívnu adresu pre vašu firmu (Foto: unsplash.com)

Registračné sídlo

Registračné sídlo je vhodným riešením pre podnikateľov a firmy, ktorí nevlastnia vlastnú nehnuteľnosť a prenájom priestorov je pre nich príliš finančne náročný. Prenájom virtuálneho registračného sídla má niekoľko výhod:

  • 1. Umožňuje získať pre vašu kanceláriu lukratívnu adresu za minimálne mesačné náklady. Ušetríte nielen na prenájme priestorov ale aj na prevádzkových nákladoch.
  • 2. Registračné sídlo sa postará o vašu poštu. Nebudete musieť denne kontrolovať schránku. O došlej pošte vás bude informovať e-mailová alebo sms notifikácia. Poštu si môžete nechať doručiť vopred dohodnutým spôsobom.
  • 3. Registračné sídlo zabezpečí v prípade vášho záujmu aj doplnkové služby. Napríklad faxové alebo telefonické.
  • 4. Na stretnutia s vašimi obchodnými partnermi získate možnosť prenájmu zariadenej zasadacej miestnosti priamo na adrese registračného sídla.
  • 5. Prenájom a služby registračného sídla ušetria váš čas a financie, ktoré budete môcť naplno venovať podnikaniu.

Virtuálne sídlo firmy Bratislava je na nezaplatenie

Virtuálne sídlo Bratislava má ešte viac výhod. Zabezpečí vám adresu sídla firmy na prestížnej lokalite. Takáto adresa zvýši dôveryhodnosť vašej firmy. Vo veľkých mestách je okrem toho oveľa menšia pravdepodobnosť daňovej, prípadne inej, kontroly.

Virtuálne sídlo firmy sa prenajíma v nových budovách a biznis centrách. Prenájom virtuálnej kancelárie nie je moderným riešením len pre začínajúce spoločnosti. Využívajú ho aj zabehnuté firmy. Virtuálne sídlo firmy v sebe spája praktickú kombináciu časovej a finančnej úspory a kvality poskytovaných služieb.

Text: PR